Teppanyaki Live Cooking Show w Tao Restaurant & Club

Dzisiaj będzie o tym, jak wynieść wyjście ze znajomymi na zupełnie wyższy poziom. Bo Gdybyśmy Wam powiedzieli, że w Krakowie możecie świetnie zjeść, napić się zajebistych koktajli, meega się uśmiać. a na końcu…a na końcu słuchajcie prawdziwy stos- mieć specjalny koncert na żywo, tylko dla Was… i to wcale nie za miliony monet. Uwierzylibyście nam?

Na wypadek, gdybyście mieli wątpliwości mamy dla Was pełną relację zdjęciową z tego wieczoru. Jeśli śledzicie nas na instagramie to już na pewno kojarzycie o czym mówimy. Oczywiście chodzi o TeppanYaki Live Cooking Show w Tao Restaurant & Club (Dolnych Młynów).

Dostaliśmy od Was parę pytań, na które ładnie, jak przystało na porządnych blogerasków odpowiemy ;).

 1. Co to jest to Teppanyaki?
  W dosłownym znaczeniu jest to płyta (teppan) do smażenia (yaki), czyli Japoński grill. Musimy szczerze przyznać, że japońskie grillowanie to zupełnie inny level.

  To co się „wyprawia” w Tao to prawdziwy pokaz, serio. Na Waszych oczach na specjalnym grillu przygotowywane są dla Was wybrane potrawy. W dodatku odpowiada za to naprawdę wyjątkowy kucharz, którego osobowość robi mega robotę. To prawdziwy showman i to tylko i wyłącznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Chociażby tylko dla niego warto się chociaż raz wybrać do Tao.
 2. Co tam zjemy? I czy będzie to dobre..
  Nawet najprostsze składniki/dania nabierają tam wyjątkowości, na pewno cała otoczka i show również na to wpływa, ale naprawdę wszystko co wylądowało na naszych talerzach było świetnie przygotowane, wyraziste i bardzo smaczne. Całe menu wraz z cenami możecie zobaczyć tutaj KLIK
  U nas między innymi… sałatka Tao z dressingiem imbirowym, ryżem, smażonymi krewetkami i warzywami- lekka i orzeźwiająca. Były też przygotowane w punkt kalmary i wiele innych pyszności.
 3. Pamiętali o opcjach Wege?
  Tak, wegetarianie mogą być spokojni- głodni siedzieć tam na pewno nie będziecie. Jest bardzo ciekawy zestaw za 79 PLN z chrupiącymi warzywami i tofu.
 4. A alkohol?
  Jest zacny 😉
 5. Dla ilu osób minimum można zrobić rezerwację?
  Nawet i dla jednej, ale wiadomo, że im więcej tym lepsza zabawa. Należy pamiętać, że przy grillu jest TYLKO 8 miejsc siedzących.
 6. Czy trzeba robić rezerwację?
  Nie jest to wymóg, ale zdecydowanie Was do tego zachęcamy. Zaoszczędzicie sobie w ten sposób czas i być może unikniecie rozczarowania, gdyby się okazało, że show odbywa się dla innej grupy i nie ma już wolnych miejsc. A telefon przecież nie gryzie ;).
 7. Czy koncert kucharza to stały element show?(chyba najważniejsze i najczęściej padające pytanie- wcale się nie dziwimy)
  Tak! Ta przyjemność Was nie ominie, możecie być spokojni.

My spędziliśmy naprawdę świetny wieczór, który wspominamy z mega uśmiechami :). Byliśmy z zaprzyjaźnionymi blogerami, a cały wieczór zorganizowały niezawodne dziewczyny z Jedling Marketing. Nam nie pozostaje nic innego, jak Was po prostu zachęcić- zróbcie sobie i swoim znajomym tą przyjemność i wybierzcie się na TeppanYaki do Tao Restaurant & Club, warto! Chociaż było to nasze pierwsze doświadczenie tego typu, to już się nie możemy doczekać, żeby zgadać się z przyjaciółmi i tam wrócić.

Oczywiście to fajny pomysł na wypad nie tylko ze znajomymi, ale też na spotkanie biznesowe, wieczór kawalerski czy randkę.

 

Ocena:
Podsumowanie: Niezapomniany wieczór!
Adres: Dolnych Młynów 10 mapa, Facebook
Apetyt na kolejny raz: JASNE!
Stosunek ceny do jakości: Naprawdę sporo jedzenia, świetne show za rozsądną cenę
Średni koszt dla dwóch osób: 220PLN